Yasa Ürünler Pudra Şekeri Değirmeni

 

Ana Sayfa > Ürünler >Yatay Bilyalı Değirmen YS/YB 500

 
 
Görünmeyen zaman kayıplarına son ! Üretim sahasında en büyük sıkıntı, hammaddenin makinalara yüklenmesi ve bitmiş ürünün boşaltılması sırasında oluşan zaman kayıplarıdır.
YS/YB 500 , tüm bu kayıpları sıfıra indirir. Sürekli çalışma özelliği , hamurun inceltildikten hemen sonra kullanıma hazır hale gelmesini sağlar.
Ürün girişinden onbeş dakika sonra , hamur çıkışa yerleştirilen stok tankına incelmiş olarak akmaya başlar. Batch sistemine alternatif olarak, zamanın yanı sıra , enerjideki kayıpların da en aza indirildiği yöntemle arzu edilen incelik kolaylıkla elde edilebilir.
Makina inceltici tüp ve stok tankı olarak 2 parça dizayn edilmiş , ve iki parçanın senkronizasyonu vanalar sayesinde düzenlenmiştir.
Çikolata hamuru, tüp üzerine yerleştirilmiş girişten gövdeye ulaştırılır. Hamurun giriş kısmından gövdeye transferi ile makine çalışmaya başlar .
Gövdeye yerleştirilen mekanik salmastıra sayesinde çikolata sızıntısının önüne geçilmiş olur.
Gövde hızı PLC ekrandan ayarlanabilir . Hızın düşürülmesi veya yükseltilmesi ile partikül inceliği 16 ila 25 mikron arasında alınabilir.
Gövdenin yerleştiği hareketli platform , her noktada kolay temizlik yapma imkanı sağlar .
Anlaşılabilir komutlarla , makinanın kolay kullanımı sağlanmıştır . Operasyon esnasında oluşabilecek hatalar , mükemmel sinyalizasyon sayesinde ana ekrandan görülebilir.
Az yer kaplaması ve benzerlerine oranla daha sessiz çalışması, teknik özelliklerinin yanı sıra daha çok tercih eidlme sebebidir.
Yatay Bilyalı Değirmen YS/YB 500
Yatay Bilyalı Değirmen YS/YB 500   Yatay Bilyalı Değirmen YS/YB 500   Yatay Bilyalı Değirmen YS/YB 500

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN

Mesaj gönderme sıklığımız ayda 1-2'dir.
Kişisel bilgileriniz asla paylaşılmaz.

BİZİ TAKİP EDİN


Yasa Makina