Yasa Ürünler Pudra Şekeri Değirmeni

 

Ana Sayfa > Ürünler >One Shot Depozitörler YS/ D 470-S

 
 
One-shot depozitörlerin tüm özelliklerine sahip yarı otomatik bu ürün , mevcut makinalar üzerine akuple edilerek kullanılabileceği gibi , tek başına da üretim yapabilir.
YS/D 470 S yüksek kapasiteli hatlarda spesiyal ürünlerin dolumunda , ya da orta ölçekli ve küçük işletmelerde standart ürünlerin imalatında ekonomik ve kullanışlı bir seçenek olarak tasarlanmıştır.
Hareketli ayaklar, makinanın üretim hattında kolayca hareket etmesini sağlar. Depozitör altına yerleştirilen tabla sayesinde, kalıp besleme elle yapılabileceği gibi, bir bant üzerinde otomatik besleme de yapılabilir. Büyük ürünler için ayrıca kalıp kaldırma opsiyonu mevcuttur.
Standart donanımı , her türlü kalıp ölçüsünde çalışma özelliği kazandırmıştır. Piston çapları Ø 12- Ø 14 veya Ø 16 mm olabileceği gibi, müşterinin isteğine uygun ölçülerde özel imalat pistonlar da kullanılabilir .
Depozitör iki hazneden müteşekkildir . Hazneler iki adet servo motorla çalıştırılır. Bu sayede dolumda maksimum hassasiyet sağlanmıştır.
Makina üzerindeki servo motorlar, hidrolik sistemlerden farklı olarak, çikolata / krema oranının maksimum düzeyde tutulmasını sağlar.
Makina haznesi ceketli yapısı ve özel ısı koruma modülleri sayesinde, palm bazlı yağların yanı sıra kako yağlı ürünlerde de rahatlıkla kullanılabilir.
Özel sızdırmazlık keçeleri , çikolata sızıntısını minimuma indirir. Hamur basma toleransı ±% 2 olarak hesaplanmıştır.
Dakikada minimum 18-20 kalıp hızıyla çalışabilir.
PLC ekrandan sonsuz sayıda reçete girilebilir.
One Shot Depozitörler YS/ D 470-S
One Shot Depozitörler YS/ D 470-S   One Shot Depozitörler YS/ D 470-S   One Shot Depozitörler YS/ D 470-S

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN

Mesaj gönderme sıklığımız ayda 1-2'dir.
Kişisel bilgileriniz asla paylaşılmaz.

BİZİ TAKİP EDİN


Yasa Makina