Yasa Ürünler Pudra Şekeri Değirmeni

 

Ana Sayfa > Ürünler >İki Tüp Bilyali Değirmen YS/B 1000

 
 
Makine beşli sistemin akuplesinden meydana gelmiş, yüksek kapasiteli bir değirmendir.
1300 kiloluk ön inceltme melanjörü , iki adet inceltici tüp ve stok tanklarından oluşan bu sistemde , ürün akışı vanalar , pompalar ve ceketli borularla sağlanmıştır.
YS/B 1000 yüksek hacimli ön inceltme melanjörü sayesinde miksere daha az görev yükler , bazı ürünlerde hiç ihtiyaç duymaz . Reçetenin uygunluğuna göre hamur ön hazırlama mikserlerinden geçirilerek gelebileceği gibi, hiçbir işlem yapılmadan da melanjöre alınabilir.
Tüm sistem , borular ve vanalar da dahil , çikolatanın donarak parçaları kırmasını önlemek için ceketlenmiştir.
PLC kontrollü aktüatör vanalarla operasyon ekrandan takip edilebilir. Aktüatör vanalar geçirgenlikleri sayesinde , su dolaşımının aktif olduğu sistemlerin en büyük sorunu olan olası pis su girişinin vanaları tıkamasını da önler .
Sertleştirilmiş karıştırıcı çapalar , aşınmaya dayanıklı imal edilmiştir.
Hamurun zahmetsiz ve hızlı incelmesi , içerdiği partiküllerin homojen dağılımı için 350 kg gıdaya uygun bilya ile çalıştırılır. Motor gücü , bilyaların hızlı hareketine uygun seçildiği için aşırı ısınma yapmaz.
Kullanım alanları : Çikolata ve iç dolgu kreması hazırlanmasında , Gofret kreması ve tahin üretiminde Ayrıca sürülebilir krem çikolata üretiminde herhangi bir yan ekipmana ihtiyaç duymadan kullanılabilir .
Soft-starter seçeneği, makinaya operasyon başlangıcı ve bitiminde yumuşak geçiş imkanı verdiği için , motora aşırı güç yüklenmesi ve buna bağlı motor yanması sorununu tamamen ortadan kaldırmıştır.
Makina yapısı ve pompaları , reçetede pudra yerine kristal şeker kullanımına da olanak sağlar.
Saatte maksimum 600-650 kg ürünü, 20-25 mikrona kadar inceltebilir.
İki Tüplü Bilyalı Değirmen YS/B 1000
İki Tüplü Bilyalı Değirmen YS/B 1000   İki Tüplü Bilyalı Değirmen YS/B 1000   İki Tüplü Bilyalı Değirmen YS/B 1000

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN

Mesaj gönderme sıklığımız ayda 1-2'dir.
Kişisel bilgileriniz asla paylaşılmaz.

BİZİ TAKİP EDİN


Yasa Makina