Yasa Ürünler Pudra Şekeri Değirmeni

 

Ana Sayfa > Ürünler >Hareketli Depozitörler YS/D 470- M

 
 
İç dolgulu tablet ürünlerde mükemmel şekil ve hatasız dolgu imkanı sağlayan Hareketli one-shot depozitör, muaddilerine göre çok daha ekonomik bir alternatif olarak üreticiye YASA MAKİNA farkı ile sunulmuştur.
Yüzde yüz yerli imalat YS/D 470 –M , iki eksen hareket özelliği ile, özellikle iç dolgulu uzun ürünlerde mükemmel sonuç verir. Depozitör ayarlanabilir özelliği ile tabletin yanı sıra yuvarlak ve baton ürünlerde de çalışma imkanı sunar.
Servo motorlarla çalıştırılan depozitör, yukarı –aşağı ve ileri geri olmak üzere iki eksende hareket ederek ürünü kalıp içerisine serme yöntemi ile doldurur.
İstenilen sayıda reçete PLC ekrandan girilebildiği gibi , aynı ekrandan makine hareketleri kontrol edilebilir.
Eksen hareketleri ürün çeşitliliğine göre iptal edilebilir , tek tek ya da her ikisi birden kullanılabilir.
Hareketli ayaklar, makinanın üretim hattında kolayca hareket etmesini sağlar. Depozitör altına yerleştirilen besleme bandı sayesinde, kalıp besleme elle yapılabileceği gibi, otomatik üretim hatlarına da kolayca akuple edilebilir.
Standart donanımı , her türlü kalıp ölçüsünde çalışma özelliği kazandırmıştır. Piston çapları Ø 12- Ø 14 veya Ø 16 mm olabileceği gibi, müşterinin isteğine uygun ölçülerde özel imalat pistonlar da kullanılabilir .
Depozitör iki hazneden müteşekkildir . Hazneler iki adet servo motorla çalıştırılır. Bu sayede dolumda maksimum hassasiyet sağlanmıştır.
Makina üzerindeki servo motorlar, hidrolik sistemlerden farklı olarak, çikolata / krema oranının maksimum düzeyde tutulmasını sağlar.
Makina haznesi ceketli yapısı ve özel ısı koruma modülleri sayesinde, palm bazlı yağların yanı sıra kako yağlı ürünlerde de rahatlıkla kullanılabilir.
Özel sızdırmazlık keçeleri , çikolata sızıntısını minimuma indirir. Hamur basma toleransı ±% 2 olarak hesaplanmıştır.
Hareketli Depozitörler
Hareketli Depozitörler   Hareketli Depozitörler   Hareketli Depozitörler

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN

Mesaj gönderme sıklığımız ayda 1-2'dir.
Kişisel bilgileriniz asla paylaşılmaz.

BİZİ TAKİP EDİN


Yasa Makina