Yasa PRODUCTS Pudra Şekeri Değirmeni

 

Home Page > Products >BALL MILLER WITH SINGLE ROLLER YS/B 500

 
 
Makina üç aşamalı bir sistemin akuple edilerek tek bir üründe sunulmasını sağlar.
Ön inceltme melanjörü , inceltici tüp ve stok tankından oluşan bu sistemde , ürün akışı vanalar , pompalar ve ceketli borularla sağlanmıştır.
3 lü sistem bilyalı değirmen , ön inceltme melanjörü sayesinde miksere daha az görev yükler , bazı ürünlerde hiç ihtiyaç duymaz . İhtiyaca göre, hamur ön hazırlama mikserlerinden geçirilerek gelebileceği gibi, hiçbir işlem yapılmadan da melanjöre alınabilir.
Tüm sistem , borular ve vanalar da dahil , çikolatanın donarak parçaları kırmasını önlemek için ceketlenmiştir.
PLC kontrollü aktüatör vanalarla operasyon ekrandan takip edilebilir. Aktüatör vanalar geçirgenlikleri sayesinde , su dolaşımının aktif olduğu sistemlerin en büyük sorunu olan olası pis su girişinin vanaları tıkamasını da önler .
Sertleştirilmiş karıştırıcı çapalar , aşınmaya dayanıklı imal edilmiştir.
Hamurun zahmetsiz ve hızlı incelmesi , içerdiği partiküllerin homojen dağılımı için 350 kg gıdaya uygun bilya ile çalıştırılır. Motor gücü , bilyaların hızlı hareketine uygun seçildiği için aşırı ısınma yapmaz.
Soft-starter seçeneği, makinaya operasyon başlangıcı ve bitiminde yumuşak geçiş imkanı verdiği için , motora aşırı güç yüklenmesi ve buna bağlı motor yanması sorununu tamamen ortadan kaldırmıştır.
Hourly capacity 300-350 kg
Batch capacity 700 kg
Batch time : 2 sa 10 ‘
BALL MILLER WITH SINGLE ROLLER 
YS/B 500
         

BE ADVISED OF INNOVATION

Our frequency of sending messages from 1 to 2 months.
Your personal information is never shared.

FOLLOW U.S.


Yasa Machine